Hayallere Yolculuk - Journey To Dreams

Gine Conakry’den heyyoooo

Hem kendime hem bisikletime bakım yapıp gıcır gıcır olduk. Afrika yolculuğum son “yavaşla” pedal pedal devam ediyor. Çok soran oluyor kısaca bazı sorulara cevap vereyim. Bisikletin diş lastiğini değiştirdim artık Continental plus kullanıyorum.

Zinciri yağmurda, camurda, çölde Muc Off yağla koruyorum. Muc-Off Türkiye Bisiklet çantalarım Topeak ve M Wave, kilitli pedalda kullandığım ayakkabı North Wave, Bisikletimin markasının Cannondale Touring olduğunu söylememe gerek yok.

Turkiye turunda kullandığım bisiklet de Geotech Life  🙂 Son olarak sadece bisikletle ilgili değil, her konuda desteğini hep yanımda hissettiğim Delta Bisiklet ‘e ve Ulaş Baydar ’a çok teşekkür ederim. Benim gibi bisiklet cahili bir adama sabırla bisikleti öğretmeye çalışıyorlar ama her seferinde dinlemeyip kafamın dikine gidiyorum. Zora düşünce de “abi şöyle oldu böyle oldu nasıl ayarlarım” diye arıyorum  🙂

Hayallere Yolculuk 4. Bölüm (Yeşil Burun Adaları)

Almak için tıklayın..

“Hayata Yolculuk” kitabından bir bölüm


Deli ve Bisikleti..

Aslında çevremdekilerin bana deli diyecek olmasını zaten bekliyorum. Bir bakıma haklı sayılabilirler. Birazdan nedenini anlattığımda belki siz de onlara hak vereceksiniz.

Hayata Yolculuk – kitapyurdu.com